Galeria Panoramy 360 WK Panoramy 360 Patronat Patronat

AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco. Zawsze aktualne informacje dotyczące Żnina i okolic, zarówno ogólne oraz związane z obchodem 750-lecia Żnina.

24Gru

Hip-Hop Pod Choinkę - Sylwetki artystów

W oczekiwaniu na koncert "Hip-Hop Pod Choinkę", który odbędzie się 27 grudnia w Żnińskim Domu Kultury prezentujemy sylwetki artystów,którzy razem z nami będą świętować urodziny Żnina. Początek koncertu o godz.18.00

MC MAŁY- młody żniński raper, który rozpoczął swoją przygodę z hip-hopem w lutym 2011 roku. Wydał płytę pt. „ Złote myśli”. Jak sam mówi o sobie „Jestem zwykłym kolesiem, który nagrywa własne kawałki, fristajluje i robi po prostu coś swojego.”.

MUSIEL- raper z Mogilna. W 2011 roku wydał swój pierwszy solowy album "Spontan.Rewolucje". współpracował z takimi składami jak : Error Klika , MMS , PPP. Razem z wokalistą i raperem BarthazZem nagrał wspólną płytę pt. „Pe Do Ka -- CMG Cola Bo Racja”. Obecnie jest na ukończeniu swojej drugiej płyty , która wkrótce będzie miała swoja premierę.

DAWID IGNACZAK- jest tancerzem poppingu, zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu „ Got to Dance- Tylko Taniec” emitowanego w Telewizji Polsat. Swoim tańcem zachwycał w programie jurorów i publiczność przez całą edycję i wygrywając ją otrzymał główną nagrodę w wysokości 100,000 złotych oraz występ podczas jubileuszowego festiwalu Sopot TOP Trendy. W pracy zawodowej Dawid występuje również w estradzie, na imprezach o różnym charakterze w swoim tanecznym show oraz prowadzi warsztaty taneczne dla różnych grup wiekowych. Możemy go także zobaczyć i usłyszeć jako uczestnika różnych programów radiowo-telewizyjnych. W przyszłości z pewnością będziemy mogli zobaczyć Dawida na dużym i małym ekranie zupełnie w innej odsłonie

NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE- to polska ekipa Hip - Hop / Rap z Mławy, która została założona przez Adama Rudnickiego - RUDNIKA oraz Kamila Woronieckiego - WORO w lipcu 2010 roku. Niebawem do RUDNIKA i WORA dołączyli Kamil Król - KRÓL oraz Damian Demby - DEMBUŚ. Tym samym skład wzbogacił się o dwóch kolejnych szybko docenionych przez publiczność raperów. Dziś wspólnie tworzą ekipę pod nazwą Najlepszy Przekaz w Mieście. W 2012 roku Najlepszy Przekaz w Mieście wziął udział w 3 edycji popularnego programu Telewizji Polsat - "Must Be The Music - Tylko muzyka". Swoim występem od razu zachwycili jurorów programu oraz widzów zostając głównymi faworytami tego telewizyjnego show, w którym zdobyli drugie miejsce. W październiku 2012 roku ukazała się ich debiutancka płyta pt. „Słowa Prawdy” , która do dziś budzi na rynku muzycznym duże zainteresowanie. Kawałek „Zobacz, wybierz, słuchaj”, który został bardzo dobrze przyjęty przez radiowych słuchaczy stał się między innymi przebojem miesiąca grudnia 2012 roku jednej z polskich stacji radiowych. W rankingu Radia ESKA Najlepszy Przekaz w Mieście został wybranym przez głosujących internautów najlepszym debiutantem roku 2012.

NAPAD NA FUNK i DJ Sfuj Człowiek - grupa taneczna zajmująca się breakdancem , która łączy pasję i miłość do tańca. Piotr Strzałka- założyciel, instruktor, b-boy przez wiele lat szkolił zarówno młodych jak i nieco starszych miłośników breakdance, dzięki temu wielu z nich swoją przygodę z tańcem kontynuuje do dziś . Razem z grupą współpracuje DJ Sfuj Człowiek, który swoją przygodę z kulturą hip-hop rozpoczął, jak większość młodych ludzi w 1995 roku. DJ Sfuj Człowiek obecnie zajmuje się graniem imprez, koncertów, wspieraniem znajomych raperów oraz organizowaniem różnego rodzaju warsztatów dla młodych "co wydaje mi się najważniejsze w tym wszystkim" - dodaje.

Prowadzący ADRIAN ZALEWSKI – konferansjer, który dumnie trzyma w rękach atuty umiejętnych wystąpień publicznych. Znakomicie zapowiada poszczególne punkty programu i potrafi nadać właściwy kształt całemu widowisku artystycznemu, które prowadzi. Przebojowy Adrian Zalewski jest doskonałym konferansjerem, który prowadzi różne imprezy. Mówią, że wśród znanych osób w tej roli dorównują mu tylko Krzysztof Ibisz i Marcin Prokop.

Hip-Hop Pod Choinkę - Sylwetki artystów
Hip-Hop Pod Choinkę - Sylwetki artystów
Hip-Hop Pod Choinkę - Sylwetki artystów
Hip-Hop Pod Choinkę - Sylwetki artystów
Hip-Hop Pod Choinkę - Sylwetki artystów
Hip-Hop Pod Choinkę - Sylwetki artystów

Do góry