Galeria Panoramy 360 WK Panoramy 360 Patronat Patronat

AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco. Zawsze aktualne informacje dotyczące Żnina i okolic, zarówno ogólne oraz związane z obchodem 750-lecia Żnina.

24Gru

Koncert Świąteczny-Sylwetki artystów

W oczekiwaniu na Koncert Świąteczny, który odbędzie się w ramach podsumowania 750-lecia miasta Żnina prezentujemy sylwetki artystów, którzy w sobotę 28 grudnia na Placu Zamkowym-targowisko razem z nami będą świętować urodziny Żnina. Początek koncertu o godz. 17.00

WIĘCEJ

24Gru

Hip-Hop Pod Choinkę - Sylwetki artystów

W oczekiwaniu na koncert "Hip-Hop Pod Choinkę", który odbędzie się 27 grudnia w Żnińskim Domu Kultury prezentujemy sylwetki artystów,którzy razem z nami będą świętować urodziny Żnina. Początek koncertu o godz.18.00

WIĘCEJ

18Gru

Uroczyste zakończenie obchodów z pokazem sztucznych ogni

W ramach podsumowania obchodów 750-lecia miasta Żnina Burmistrz Żnina zaprasza mieszkańców oraz gości na Koncert Świąteczny ,który odbędzie się w sobotę 28 grudnia 2013 roku na Placu Zamkowym- targowisko. W trakcie koncertu zostaną rozstrzygnięte konkursy z okazji Jubileuszu 750-lecia Żnina, przewidziano także konkursy dla publiczności. Na scenie zaprezentują się artyści: zespół Best Strat, Orkiestra Kameralna Sinfonia Classica z Bydgoszczy wraz ze Studiem Piosenki ze Żnina, Strefa Zero, rockowy zespół Hetman. Gwiazdą wieczoru będzie koncert zespołu Trebunie Tutki.

WIĘCEJ

18Gru

Hip-Hop pod Choinkę

W ramach podsumowanie obchodów 750-lecia miasta Żnina Burmistrz Żnina zaprasza mieszkańców oraz gości na koncert pod tytułem Hip-Hop pod Choinkę, który odbędzie się 27 grudnia 2013 roku w Żnińskim Domu Kultury, przy ul. Pocztowej 15 Gośćmi na scenie będą: Mc Mały, Musiel, Dawid Ignaczak- zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu „Got To Dance- Tylko Taniec”, finaliści programu „Must Be The Music- Tylko Muzyka”, grupa pod nazwą Najlepszy Przekaz w Mieście. Oprócz tego zobaczymy grupę taneczną Napad na Funk prowadzoną przez Piotra Strzałkę oraz DJ’a Sfuj Człowiek.

WIĘCEJ

06Lis

Pomóż nam stworzyć Album Żnin Moje miasto - czyli drugą edycję wystawy

W związku z dużym sukcesem podczas tworzenia pierwszej wystawy Albumu rodzinnego Urząd Miejski w Żninie wraz z Muzeum Ziemi Pałuckiej gorąco zachęcają wszystkich mieszkańców Żnina oraz osoby, które w swych rodzinnych zbiorach posiadają archiwalne zdjęcia ze Żnina, do pomocy w stworzeniu drugiej edycji wystawy.

Przypominamy, że poszukujemy głównie zdjęć mieszkańców Żnina (najlepiej gdyby udało się ustalić ich tożsamość) podczas codziennych zajęć, pracy, zabawy, spacerów po mieście, aby utworzyć z nich rodzinny album Żninian. Czekamy na wszelkie zdjęcia, negatywy, skany z różnych okresów (czarno-białe, kolorowe, przedwojenne, wojenne, powojenne aż do końca XX wieku).

WIĘCEJ

Do góry